Login
/

Žádost o registraci do klientské sekce

Login

O nás

Vítejte v E&V holding a.s.

E&V holding a.s.

Informace o společnosti

E&V Holding a.s. je soukromá, ryze česká investiční společnost se zaměřením zejména na realitní a finanční služby. Pro naše klienty jsme ve všech ohledech transparentní akciovou společností.

76%

Investice v nemovitostech

2507

Naši spokojení klienti

137%

Meziroční růst zisku společnosti

Naše vize

Odhodlaně jdeme za tím, čemu věříme a rozumíme. Díky tomu jsme jedním z lídrů na trhu a vyhledávaným obchodním partnerem pro ty, kterým naše služby pomáhají k úspěchu. Pohání nás touha stále se zlepšovat.

Současnost

Vzhledem k tomu, že je pro laika velice složité se v dnešní době zorientovat v množství obchodních nabídek, které se na trhu nabízejí za účelem zhodnocení volných finančních prostředků s různým rizikem a výnosem, stává se nutností obrátit se na odborníka v oblasti investic. Taková řešení Vám nabízíme prostřednictvím našich proškolených a fundovaných poradců.

Naše hodnoty

Tradice, kvalita a profesionalita všech našich služeb zaručuje spokojenost a věrnost našich zákazníků. Inovativnost a flexibilita nám pomáhá držet se současných trendů a přání našich zákazníků. Čestnost a loajálnost vůči našim dodavatelům, zaměstnancům, zákazníkům a spotřebitelům je pro nás samozřejmostí.

Seznamte se s naším vedením

Seznamte se s naším vedením

Milujeme to co děláme.